پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان لرستان
کدمطلب: 14WIwELv      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۱۰:۴۶:۲۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۲۱
معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان:

باید اطلاع رسانی و تبلیغات را در دستگاههای اجرایی جدی گرفت

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در نشست مدیران کل و مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی گفت : باید اطلاع رسانی و تبلیغات را در دستگاههای اجرایی جدی گرفت . حبیب اله خجسته پور با اشاره به کلامی از بنیانگذار کبیر انقلاب امام خمینی (ره) افزود : امام راحل فرمودند کارهای عرضه شده را به مردم بیان کنید تا فرصت سوء استفاده از شیاطین سلب شود .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ؛ وی به اقدامات و تلاش های صورت گرفته در دولت تدبیر و امید اشاره کردو گفت : گزارش این اقدامات آن چنان که باید ، اطلاع رسانی نشده است .  خجسته پور در ادامه سخنان خود افزود :  مقام معظم رهبری در مورد روابط عمومی اشاره می کنند که روابط عمومي‌ها بايد ببينند خلايي كه وجود آنها را ضروري كرده است چيست و جاي خالي روابط عمومي‌ها بايد روشن شود و بايد روشن شود منظور از رابطه با مردم چيست و  مردم بايد از ما چه چيزهايي بدانند.

وی با اشاره به  انتشار اخبار کذب در برخی رسانه ها و فضاهای مجازی در مورد استان اشاره کرد و گفت :   اخبار غلطی در مورد آمار خودسوزی در استان مطرح شده که واقعیت ندارد و آمار واقعی نشان دهنده این واقعیت است که این روند در  سالهای اخیر  رو به کاهش بوده است .  

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان  با تاکید بر اینکه لرستان یکی از امن‌ترین استان‌های کشور است، تصریح کرد:  در حوزه اشتغال ، تولید و کارآفرینی کارهای بسیار خوبی انجام شده که قابل مقایسه با گذشته نیست ، ولی متاسفانه  این اقدامات  از  چاردیواری جلسات و سالن ها  فراتر نرفته و به افکار عمومی اطلاع داده نشده است .  خجسته پور در ادامه  خواستار تعامل و همکاری با رسانه ها شد و تاکید کرد : باید دستگاههای اجرایی تعامل بیشتری با رسانه ها داشته باشند .

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه