پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان لرستان
کدمطلب: 5gtxHS79      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۱۳:۰۱:۳۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۹۳
به پاس فرهنگ سازی آموزش و پرورش در حفاظت از محیط زیست :

کارت همیار طبیعت به سرپرست اداره کل آموزش و پرورش لرستان اهداء شد

در مراسمی با حضور معاون اداره کل منابع طبیعی استان لرستان به پاس خدمات ارزشمند دستگاه تعلیم و تربیت در فرهنگ سازی حفاظت از محیط زیست و اجرای طرح هر دانش آموز لرستانی ؛ یک نهال بلوط ، کارت همیار طبیعت به سرپرست اداره کل و معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان اهداء شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ؛  حیدری معاون اداره کل منابع طبیعی استان لرستان در این جلسه با تقدیر از نگاه مثبت آموزش و پرورش به مقوله محیط زیست گفت : اقدامات آموزش و پرورش در آموزش و تشویق دانش آموزان در حفاظت از محیط زیست و  گونه های جنگلی بومی  قابل مقایسه با هیچ دستگاه دیگری نیست .

 سرپرست اداره کل آموزش و پرورش لرستان هم  جنگل ها و منابع طبیعی را ثروتی ملی برشمرد و گفت : همه وظیفه داریم تا از این منابع حفاظت کنیم . خدانظر دریکوند افزود :  جنگل های بلوط سرمایه ارزشمندی است که باید برای نسل های آینده هم باقی بماند . وی فرهنگ سازی حفاظت از محیط زیست را یک رسالت مهم برشمرد و گفت : آموزش و پرورش از تمام ظرفیت ها استفاده خواهد کرد تا  فرهنگ حفاظت از محیط زیست و جنگل ها در جامعه نهادینه شود .  دریکوند به اجرای طرح ها و برنامه های متعدد آموزش و پرورش هم اشاره کرد و افزود : با تعامل با سایر دستگاهها   تلاش می کنیم تا این وظیفه مهم و خطیر را به بهترین صورت  به سرانجام برسانیم . در پایان با اهدای لوح تقدیر از سرپرست اداره کل  و معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان تجلیل شد .  

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه