پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان لرستان
کدمطلب: T5aTpZAD      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۲۲:۱۶:۵۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۵۱

نخستین جلسه کمیته نظارت بر مصوبات شورای عالی آموزش و پرورش لرستان برگزار شد

نخستین جلسه کمیته نظارت بر مصوبات شورای عالی آموزش و پرورش لرستان با هدف نظارت بر مصوبات شورای عالی با حضور اعضاء در دفتر معاون آموزش ابتدایی برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ؛ باقر توکلی با اعلام این خبر افزود :  شورای عالی آموزش و پرورش  بر اساس قوانین و  دستورالعمل های موجود  با هدف تعيين خط مشى آموزشى آموزش و پرورش با رعايت قوانين موضوعه کشور ،بررسى و تصويب هدف‌ها و نظام آموزشى آموزش و پرورش جهت ارائه به مجلس شوراى اسلامى ، بررسى و تصويب برنامه‌هاى درسى و تربيتى ،تأييد انطباق کتاب‌هاى درسى با برنامه‌هاى مصوب شورا ،بررسى طرح‌ها و لوايح قانونى مربوط به آموزش و پرورش، قبل از طرح در مجلس شوراى اسلامى، بررسى و تصويب مقررات اجرائى يا انضباطى مدارس، تصويب آئين‌نامه‌ها و مقررات امتحانات مدارس،بررسى و تصويب ضوابط ارزشيابى نظام آموزشى آموزش و پرورش ،تهيه، بررسى و تصويب طرح‌هاى لازم براى بسيج و مشارکت مردم در امر آموزش و پرورش. تشکیل گردیده است  .

وی  خاطر نشان کرد  : در سطح استانها هم متناسب با این اهداف و در حوزه شرح وظایف تصمیمات لازم در محورهای فوق الذکر گرفته می شود . 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه