پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان لرستان
کدمطلب: Fg530APg      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ ۱۴:۳۰:۲۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۱۵
مدیر کل آموزش و پرورش لرستان :

در نخستین روز فعالیت مراکز اسکان ، سه هزار و 372نفر پذیرش شد

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان از پذیرش و اسکان 3هزارو 372 نفر مسافر نوروزی در اولین روز فعالیت ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش خبر داد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ؛ خدانظر دریکوند افزود : از این آمار 2هزارو 720نفر فرهنگی و 652نفر از سایر مشاغل بوده است . وی در ادامه تاکید کرد : آمار پذیرش شده مراکز اسکان در قالب 843خانوار بوده که 680خانوار آن فرهنگی و 163خانوار هم از سایر مشاغل بوده است .

دریکوند در ادامه سخنان خود بر این نکته تاکید کرد که باید از تمام ظرفیت ها استفاده  شود تا مسافران نوروزی خاطره خوشی از مهمان نوازی و فرهنگ اصیل و ریشه دار لرستان در اذهان آنان به یادگار بماند و افزود :  امسال به تمام  خانواده های پذیرش شده یک بسته پذیرایی هم  اهداء می شود .

وی در ادامه تصریح کرد : برخورد مناسب با مهمانان نوروزی و خدمات رسانی مطلوب به آنها اولویتی  است که عوامل اجرایی باید به آن توجه کنند . 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه