پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان لرستان
کدمطلب: rygCILAS      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ ۲۱:۴۴:۳۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۳۸

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش لرستان از مراکز اسکان شهرستان بروجرد بازدید کرد

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش لرستان به منظور ارزیابی آمادگی شهرهای استان برای استقبال از مهمانان نوروزی در اولین برنامه خود با سفر به شهرستان بروجرد از تعدادی از مراکز اسکان ؛ مرکز آموزشی رفاهی معلم و درمانگاه فرهنگیان این شهرستان بازدید کرد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ، نادر ساکی در این بازدید بر به کارگیری تمام ظرفیت ها برای جلب رضایت مهمانان نوروزی و تامین رفاه آن در سفرهای نوروزی تاکید کرد و گفت : تعطیلات نوروزی فرصت مناسبی برای معرفی جاذبه های گردشگری و معرفی آداب ، رسوم و فرهنگی مردم لرستان به هم وطنان است و باید از این ظرفیت به خوبی استفاده کرد . وی در ادامه تکریم فرهنگیان و رعایت شان و کرامت آنان را وظیفه ای سنگین و خطیر برشمرد و گفت :  کارشناسان استانی و وزارتی در طول تعطیلات نوروزی از مراکز اسکان بازدید خواهند کرد تا میزان رضایت مهمانان را ارزیابی کنند . 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه