پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان لرستان
کدمطلب: 2shvwiE7      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ۲۳:۲۱:۲۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۰۶
در نخستین ساعات تحویل سال جدید:

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان سال نو را به مهمانان نوروزی تبریک گفت

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در نخستین ساعات تحویل سال جدید با حضور در پایگاههای اسکان شهرستان خرم آباد سال نو را به مسافران نوروزی تبریک گفت و از زحمات عوامل اجرایی این پایگاهها تقدیر کرد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ؛ خدانظر دریکوند سیاست استاندار پرتلاش لرستان را تبدیل استان از معبر گردشگری به مقصد گردشگری عنوان کرد و گفت : تکریم و استقبال شایسته از مسافران نوروزی و فراهم کردن  رفاه نسبی و آرامش خاطر توام با امنیت به تحقق این هدف کمک خواهد کرد . وی  کسب رضایت  مهمانان  نوروزی را مهمترین مولفه در مراکز اسکان عنوان کرد و گفت :  باید تلاش شود تا خاطره خوبی از مهمان نوازی مردم لرستان در اذهان مهمانان نوروزی به یادگار بماند . دریکوند سپس در میان مهمانان نوروزی حضور پیدا کرد و ا نظر آنان را در خصوص  نحوه پذیرش ، اسکان و خدمات رسانی جویا شد . مدیر کل آموزش و پرورش لرستان سپس در جمع عوامل اجرایی مراکز اسکان ؛ خدمت رسانی به مهمانان نوروزی را ارزشمند برشمرد و افزود : خدمت رسانی به مهمانان  نوروزی را با اخلاق خوش و تکریم آنان باید به یک فرصت برای توسعه گردشگری، رونق اشتغال و در راس همه معرفی فرهنگ غنی لرستان تبدیل شود .   

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه