پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان لرستان
کدمطلب: lAA7MFUo      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ ۰۰:۰۳:۲۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۹۵
نماینده ولی فقیه در استان لرستان :

ما از آموزش و پرورش حمایت خواهیم کرد تا بتواند اهداف خود را عملیاتی کند .

نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت :فصل بهار و زنده شدن طبیعت در آیات قرآنی و روایات اسلامی آیت و نشانه ای برای اهل تفکر و تدبر است . آیت الله میر عمادی فصل بهار را فصل رویش وزندگی برشمرد و افزود : از این فرصت باید استفاده کرد وبه سمت جلو گام برداشت .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ؛ وی ایستایی و رکود را تهدیدی جدی برای انسانها عنوان کرد و افزود : روایات اسلامی ما را به تحول و تغییرات مثبت در زندگی فردی و اجتماعی دعوت کرده و از اینکه دو روز ما مثل هم سپری شود ؛برحذر داشته است .  آیت الله میر عمادی در ادامه خدمت به مردم ، تلاش و کوشش در عرصه تعلیم و تربیت را کاری مهم و ارزشمند عنوان کرد و افزود : کار در عرصه تعلیم و تربیت  به انسان نشاط و پویایی می دهدو خستگی ناپذیر است . وی در ادامه بر این نکته تاکید کرد که  در تعلیم و تربیت  عشق ؛ انگیزه و رشد وجود دارد  و افزود : فراگیری علم و دانش را باید از گهواره تا گور دنبال کرد . امام جمعه شهرستان خرم آباد  در ادامه فرصت خدمت در عرصه تعلیم و تربیت را برای مدیر کل آموزش و پرورش ارزشمند برشمرد و تصریح کرد : منصب تعلیم و تربیت منشاء تغییر و تحول در آموزش و پرورش جامعه است و حال انسانها را به نیکویی تغییر می دهد .

آیت الله سید احمد میرعمادی تصریح کرد :  هر زحمت و تلاشی که در آموزش و پرورش انجام شود ؛قطعاً مورد رضایت خداوند متعال است و خشنودی پرودگار را به دنبال خواهد داشت .  وی در ادامه جدیت ، پشتکار ، منش نیکو و ولایی بودن را از جمله خصوصیات مثبت مدیر کل آموزش و پرورش عنوان کرد و افزود : باید این  مرام و شخصیت را خفظ کرد و ادامه داد . نماینده ولی فقیه در پایان سخنان خود تاکید کرد : ما با قاطعیت از آموزش و پرورش حمایت خواهیم کرد تا بتواند اهداف کلان تعلیم و تربیت را در جامعه نهادینه کند . 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه