پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان لرستان
کدمطلب: SVT598QN      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ ۰۰:۳۱:۱۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۲۰
مدیر کل آموزش و پرورش لرستان :

رمز موفقیت آموزش و پرورش کسب رضایت ، اعتماد و احساس تعلق خاطر معلم است

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در دیدار با نماینده ولی فقیه کسب رضایت ، اعتمادو احساس تعلق خاطر معلم را رمز موفقیت آموزش و پرورش عنوان کرد و گفت : مطالبات فرهنگیان یکی از نگرانی هایی است که متولیان تعلیم و تربیت را آزار می دهد و تمام تلاش ما در این مدت معطوف بر این شده تا مطالبات همکاران فرهنگی پرداخت شود .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ؛ خدانظر دریکوند در ادامه به برخی از مطالبات دستگاه تعلیم و تربیت اشاره کرد و افزود : قریب به 70درصد از مطالب همکاران فرهنگی از سال 89 تاکنون پرداخت شده و رایزنی ها برای پرداخت و تسویه بقیه مطالبات با جدیت ادامه دارد . وی در ادامه از حمایت های نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان خرم آباد تقدیر کرد و افزود : در بحث اقامه نمازهای جماعت در مدارس و برنامه هایی که به تعمیق باروهای اعتقادی دانش آموزان منجر می شود و به ویژه فرصت هایی که به متولیان تعلیم و تربیت برای تبیین برنامه ها و انعکاس فعالیت ها به مردم از تریبون های جمعه و جماعات داده می شود ، باید تقدیر و سپاسگزاری کرد . دریکوند در پایان سخنان خود به شعار سال مقام معظم رهبری اشاره کرد و تصریح کرد : آموزش و پرورش تحقق شعار اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال را در پیگیری سیاست تولیدی کردن هنرستان های فنی حرفه ای و کاردانش دنبال خواهد کرد و به نهادینه کردن گفتمان سازی تولید و اشتغال مبادرت خواهد کرد .  

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه