پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان لرستان
کدمطلب: QQ8UkyDa      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ ۲۲:۲۷:۴۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۴۲

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در راس هیاتی از مدارس منطقه پاپی بازدید کرد .

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان صبح امروز در راس هیاتی با حضور در تعدادی از مدارس منطقه پاپی بر توسعه عدالت آموزشی در مناطق محروم و کم برخوردار تاکید کرد و گفت : دستگاه تعلیم و تربیت از تمام ظرفیت ها استفاده می کند تا مناطق محروم و کم برخوردار با نگاه ویژه تری مورد توجه قرار گیرند .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ، خدانظر دریکوند در این سفر که معاون آموزش ابتدایی ، مشاور اجرایی و روسای ادارات حراست و امورتربیتی آموزش و پرورش لرستان نیز حضور داشتند ؛ افزود : آموزش و پرورش اشراف کاملی نسبت به امکانات ، تجهیزات و منابع انسانی مناطق و شهرستان ها دارد و تمام  تلاش خود را به کار خواهد بست تا زبان گویای مشکلات باشد و با تعامل و پیگیری های مستمر نسبت به جذب اعتبارات ملی و استانی اقدام کند .  وی در جمع مدیران تاکید کرد : با شناختی که از نیروهای صاحب فکر و اندیشه و صاحب سبک در روش های نوین تدریس  و اهل قلم وجود دارد ، تردیدی وجود ندارد که این جایگاه متناسب با شان و منزلت فرهنگیان و دانش آموزان لرستان نیست و باید در ارتقای این جایگاه با تلاش و مجاهدت  بی وقفه  کار کرد .

دریکوند در ادامه به تشکیل جلسات متعدد با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ، مدیران ارشد استان و مسئولین وزارتی اشاره کرد و افزود : مدیران آموزشی محور تغییر و تحولات مثبت در عرصه تعلیم و تربیتند و بدون حضور مدیران هیچ اتفاق مثبتی در روند آموزش و پرورش مدارس روی نخواهد داد .

وی در ادامه بر این نکته تاکید کرد که تربیت شهروند مطلوب آرمان غایی آموزش و پرورش است و ادامه داد : باید در کنار آموزش مهارتهای اجتماعی هم به دانش آموزان آموزش داده شود و نگاه متولیات تعلیم و تربیت و مسئولین به مبانی تربیتی و اخلاقی هم معطوف شود . دریکوند تصریح کرد : اگر خواهان تغییرات مثبت در جامعه هستیم باید این تفکر در همه مردم به وجود آید که نقش هر فرد در پیشرفت جامعه غیر قابل انکار است .

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در ادامه برترویج روحیه  همدلی ، تفاهم و برادری   تاکید کرد و افزود : با دست به دست یکدیگر به مهر دادو برای توسعه و پیشرفت استان تلاش کرد . دریکوند به توصیه های  تعالیم دینی در خصوص ضرورت وحدت اشاره کرد و افزود : نقاط مشترک فراوانی وجود دارد که می توان با تکیه بر این اشتراکات در کنار یکدیگر برای رسیدن به اهداف کلان  تعلیم و تربیت مجاهدت کرد .

وی در ادامه  بر این نکته تاکید کرد که باید با نگاه به اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به دنبال تربیت و پرورش دانش آموزانی باشیم که در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد .

دریکوند به تجهیز مدارس شبانه روزی وادارات ستادی و  هوشمند سازی مدارس هم اشاره کرد و گفت : اعتبارات خوبی هم برای تقویت و تجهیز مدارس در نظر گرفته می شود . وی در پایان سخنان خود به  بحران های  کشورهای منطقه هم اشاره کرد و گفت : دشمنان با  ایجاد تفرقه و دامن زدن به اختلافات داخلی کشورهای منطقه تلاش می کنند تا نا امنی و جنگ  را شعله ور کنند .

فرزاد محمدی سرپرست آموزش و پرورش منطقه پاپی هم به بیان گزارشی از اقدامات و عملکرد حوزه کاری خود در معاونت های مختلف پرداخت

دریکوند در ادامه با حضور در تعدادی از مدارس در جمع دانش آموزان این مدارس حاضر شد و پای صحبت های آنان نشست و هدایایی را به آنان اهداء کرد .  

گفتنی است که در جلسه هم اندیشی مدیر کل آموزش و پرورش لرستان با مدیران منطقه پاپی ، بخشدارو برخی از مدیران دستگاههای اجرایی و مدیر کل ورزش و جوانان استان لرستان نیز حضور داشتند . 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه