پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان لرستان
کدمطلب: R182AzNx      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ ۰۰:۲۷:۵۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۲۵

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان از روند بهسازی استخر الغدیر شهرستان خرم آباد بازدید کرد

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان از روند تعمیر و بهسازی استخر الغدیر شهرستان خرم آباد بازدید کرد . خدانظر دریکوند در این بازدید که معاون تربیت بدنی و سلامت نیز حضور داشت بر نقش ارزنده فضاهای ورزشی در سلامت جسم و روان دانش آموزان افزود : ورزش مهمترین ابراز برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی و غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان است .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ؛وی به حمایت دستگاه تعلیم و تربیت از توسعه ورزش های همگانی و شناسایی استعدادهای ورزشی دانش آموزان اشاره کرد و گفت : آموزش و پرورش ورزش را مهمترین گام در تندرستی دانش آموزان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی می داند و تلاش می کند تا ضمن افزایش سرانه ورزشی دانش آموزان از امکانات موجود حداکثر بهره برداری به عمل آید .

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان هم به وجود 4استخر سرپوشیده ، 6زمین چمن فوتبال و 87سال ورزشی در استان اشاره کرد و گفت : بیش از 60هزار دانش آموز در قالب کانون های ورزشی به صورت منظم و مستمر از این امکانات استفاده می کنند  .

فرید بهرامی افزود : در این فضاهای ورزشی رشته های مختلف متناسب با علاقه و استعداد دانش آموزان آموزش داده می شود و کسب قریب به 80مدال ملی و بین المللی در مسابقات  و المپیادهای ورزشی نشان از استعداد بالای دانش آموزان لرستانی دارد .

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه