پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان لرستان
کدمطلب: ZcL2P2Iv      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۰۸:۰۱:۳۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۵۰۶

دستورالعمل جذب سرباز معلم در سال تحصیلی 97-96 ابلاغ شد

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان از ابلاغ دستورالعمل جذب سرباز معلم در سال تحصیلی 97-96خبر داد و گفت : ثبت نام متقاضیان از تاریخ ۲۱ اردیبهشت ماه سال جاری آغاز و تا ۲6 اردیبهشت ماه صرفاً جهت تدریس در رشته های مورد نیاز مناطق محروم و نیمه برخوردار انجام می پذیرد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ؛ خدانظر دریکوند با بیان این که متقاضیان می توانند با مراجعه به امور اداری  نسبت به  ثبت نام اولیه اقدام نمایند. وی تصریح کرد:  ثبت نام برای فارغ التحصیلان دارای مدرک تحصیلی  لیسانس و فوق لیسانس صورت می پذیرد.
مدیر کل آموزش و پرورش لرستان  با اشاره به غیر  قابل قبول بودن مدارک تحصیلی معادل، ابراز داشت: اصل برگه سبز اعزام صرفاً از اول تیر ماه و اول شهریور ماه سال جاری بدون غیبت ممهور به مهر واکسیناسیون در زمان ثبت نام الزامی است .
وی اضافه کرد:  اگر مشمول قبلاً درخواست معافیت پزشکی و یا تحصیلی کرده باشد سازمان وظیفه عمومی اعزام وی را لغو نموده و لذا از لیست سرباز معلم کنار گذاشته می شود . لازم است این افراد در مهلت ثبت نام نسبت به ابطال درخواست معافیت اقدام نمایند .
دریکوند  با بیان این که امریه آموزش و پرورش شامل کسرخدمت نخواهد شد و مدت خدمت دو سال کامل می باشد، ابراز داشت: همچنین پس از پذیرش امکان ترخیص جهت ادامه تحصیل وجود ندارد . و درخصوص موارد ذکر شده تعهد محضری گرفته می شود.
وی  با تأکید بر این موضوع که ادامه اشتغال معلمان وظیفه پس از اتمام خدمت غیرمجاز می باشد و انجام خدمت ضرورت هیچگونه حق استخدامی برای افراد ایجاد نمی کند، ادامه داد:  ثبت نام به معنای پذیرفته شدن نیست و پذیرش نهایی بعد از انجام مصاحبه ، گزینش و کسب امتیاز لازم مشخص شده و اعلام نتیجه نهایی از طریق سامانه مذکور قابل مشاهده خواهد بود.
وی با اشاره به  اعزام پذیرفته شدگان به مراکز آموزشی نظامی در اول تیرماه سال جاری، تأکید کرد:   مهلت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد شد .لذا پیشنهاد می شود داوطلبان متقاضی در اسرع وقت نسبت به ثبت نام اقدام نموده و ثبت اطلاعات خود را به روزهای آخر موکول ننمایند 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه