پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان لرستان
کدمطلب: 2Gsx2SS4      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۲۲:۰۳:۴۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۱۵
مدیر کل آموزش و پرورش لرستان:

برنده واقعی انتخابات مردمی هستند که با حضور حداکثری خود حماسه می آفرینند

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در جلسه شورای معاونین گفت : باید تلاش کرد تا فضای رقابت سالم در انتخابات حاکم شود . خدانظر دریکوند افزود : برنده واقعی این انتخابات مردمی هستند که با حضور حداکثری خود حماسه می آفرینند .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ، وی انتخابات را تجلی حضور آگاهانه مردم در تعیین سرنوشت خود برشمرد و تاکید کرد : حضور حداکثری مردم در انتخابات اقتدار ،قدرت وسربلندی  کشور را در میادین داخلی و خارجی به دنبال خواهد داشت و قدرت چانه زنی  مسئولین نظام را در معادلات بین المللی بالاخواهد برد .  

دریکوند در ادامه  رعایت اخلاق انتخابی و پرهیز از توهین و تخریب را یک ضرورت غیر قابل انکار برشمرد و گفت : رعایت قوانین و مقررات یک اصل ضروری است  که  نباید ازآن عدول کرد .  وی در ادامه به ساماندهی بهینه نیروی انسانی هم اشاره کرد و افزود : سیاست های کلی و برنامه هایی که در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به آن تصریح شده و در کلام مقام معظم رهبری و سخنان  ریاست محترم جمهوری و مقام عالی وزارت مشهود است به نوعی راهبرد مدیران تعلیم و تربیت است و باید در راستای تحقق آنها گام برداشت. وی تقدم مسائل تربیتی را مورد توجه قرار داد و گفت : باید به دور از نگاه های تنگ و محدود سلیقه ای و فردی به دنبال تربیت انسان آرمانی و رشد یافته در حیات طیبه ای باشیم که در سند تحول بنیادین به آن اشاره شده است . وی تصریح کرد : اگر بخواهیم چنین انسانی را تربیت کنیم باید به مبانی تربیتی سند تحول بنیادین تسلط داشته باشیم و اهداف و چارچوب های آن را بدانیم . وی در ادامه تلاش برای دسترسی به آمار و اطلاعات دقیق را لازم برشمرد و افزود : مدیران باید برنامه ریزی کنند تا از امکانات موجود ،حداکثر بهره برداری را به عمل آورند . دریکوند پوشش کامل تحصیلی ،توسعه عدالت آموزشی و ارتقای کیفیت آموزش را  از جمله برنامه های مهم دستگاه تعلیم و تربیت برشمرد و تاکید کرد : برای برای ارتقای شاخص های عمومی و اختصاصی برنامه ریزی کرد و راهکار عملیاتی  ارائه داد .

گفتنی است که در ادامه  دستورهای کارهای جلسه مطرح و پس از بحث و بررسی دقیق تصمیمات لازم اتخاذ گردید   

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه