پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان لرستان
کدمطلب: skGAXeU3      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ ۱۲:۴۶:۱۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۱۴
مدیر کل آموزش و پرورش لرستان :

خدشه دار کردن حضور آگاهانه مردم در صحنه های مختلف انقلاب ، جفایی نابخشودنی است

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در پاسخ به درج برخی مطالب درفضاهای مجازی و رد کردن دخالت دستگاه تعلیم و تربیت در تبلیغات انتخابات گفت : بارها به صراحت اعلام کرده ایم که برنده واقعی تمام انتخابات مردمی هستند که با حضور پرشورخود صحنه های بیادماندنی و ماندگار را در تاریخ انقلاب رقم می زنند .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ، خدانظر دریکوند  تصریح کرد : مشارکت حداکثری مردم در تعیین سرنوشت خود  بزرگترین سرمایه کشوراست و نباید این سرمایه را نادیده گرفت و با طرح مسائل ضدو نقیض و غیر واقع آنرا مخدوش کرد .وی بر این نکته تاکید کرد که  بر خلاف ادعا های وارد شده در فضاهای مجازی و برخی رسانه ها ،  آموزش و پرورش  نه تنها برنامه ریزی خاصی را برای شرکت دانش آموزان و فرهنگیان در سفرهای تبلیغاتی کاندیداهای محترم انتخابات ریاست جمهوری نداشته است بلکه با تنظیم و ارسال بخشنامه مدیران   را از تعطیلی مدارس برحذر داشته و با صراحت اعلام داشته که نباید خللی در فعالیت آموزشی مدارس در ایام تبلیغات انتخابات به وجود آید . وی با ذکر بخشنامه ها ی شماره 10/2979 مورخ 19/2/96 و 20/4565 مورخ 20/2/96  تصریح کرد :  اگر دوستان اطلاعات و اخبار منتشر شده در رسانه ها و فضاهای مجازی را به دقت مرور کرده باشند باید بر این نکته اذعان کنند که آموزش و پرورش  با تاکید بر رسالت دستگاه تعلیم و تربیت مبنی بر فرهنگ سازی مشارکت پرشور و گسترده مردم در انتخابات به صورت شفاف بر غیر قانونی بودن استفاده از امکانات دولتی له یا علیه کاندیدای خاصی تاکید کرده و آنرا غیر قانونی و غیر اخلاقی تلقی کرده  است . دریکوند ادامه داد : باید از این افراد سوال کرد که چه اتفاقی افتاده است  که با گلچین کردن تصاویری  مبهم  از  چند  دانش آموز که ممکن است به صورت خودجوش  حضور پیدا کرده باشند ، کمر به تخریب  دستگاه تعلیم و تربیت  بسته می شود. دریکوند اضافه کرد :  ای کاش در این مطلب تلاش می شد تا به دور از هر گونه  پیشداوری و یا متهم کردن دستگاهها وادارات  مختلف، شور ، نشاط و حضور پرصلابت مردمی به نمایش گذاشته می شد که به خاطر پشتیبانی  از آرمان های نظام و انقلاب  در میدان رقابت های انتخاباتی   نقش آفرینی می کنند .

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در ادامه افزود :  باید باور داشت که  خدشه دار کردن حضور آگاهانه  مردم در صحنه های مختلف انقلاب جفایی نابخشودنی است که از هیچ کس پذیرفتنی نیست  و اگر این جفا از ناحیه اهالی رسانه باشد ،گناه آن به مراتب سنگین تر و خسارت آور تر است .

خدانظر دریکوند در پایان با تکذیب برخی مطالب جهت دار تصریح کرد : باید همه با هم تلاش کنیم تا  با جامع نگری و دوراندیشی و پرهیز از برچسب زنی و اتهامات ناروا با وحدت و همدلی زمینه  اجرای منویات حکیمانه مقام معظم رهبری در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را فراهم آوریم .

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه