پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان لرستان
کدمطلب: 1zbuRpMy      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ ۱۰:۰۰:۵۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۹۶

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان از روند برگزاری کنکور سراسری بازدید کرد

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان صبح امروز با حضور در تعدادی از حوزه های برگزاری کنکور سراسری شهرستان خرم آباد از روند برگزاری این رویداد علمی بازدید کرد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ؛ مدیر کل  آموزش و پرورش لرستان دراین بازدیدها که معاون آموزش متوسطه ، مشاور اجرایی ، روسای ادارات سنجش ، حراست ،روابط عمومی و مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو خرم آباد نیز حضور داشتند ،  از تجهیز 113حوزه در آموزش و پرورش خبر داد و گفت :  در این حوزه ها 19هزارو 873داوطلب در 5رشته حضور خواهند داشت .

خدانظر دریکوند  بر برگزاری مطلوب  کنکور سراسری تاکید کرد و افزود : باید شرایطی فراهم شود تا دانش آموزان با آرامش و به دور از هرگونه استرس بتوانند خود را در این رقابت سازنده علمی محک بزنند .

وی ادامه داد :آموزش و پرورش در 9شهرستان و 10پایگاه متولی برگزاری کنکور سراسری است . دریکوند  آمار کلی داوطلبان را 19هزار و 873نفر ذکر کرد و افزود : از این تعداد 817نفر در رشته ریاضی فیزیک ، 2هزارو 520نفر در رشته علوم انسانی ، 15هزار و 31نفر در رشته علوم تجربی ، 526نفر در رشته هنر و 979نفر هم در رشته زبان خارجه است .

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه