پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان لرستان
کدمطلب: PIqmOVN6      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ ۲۳:۱۳:۵۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۹۹
مدیر کل آموزش و پرورش لرستان :

سی و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشتی دانش آموزان سراسر کشور به میزبانی لرستان برگزارمی شود

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان از برگزاری سی و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشتی آزاد و فرنگی دانش آموزان سراسر کشور در مرداد ماه سال جاری به میزبانی آموزش و پرورش لرستان در شهرستان خرم آباد خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ؛ خدانظر دریکوند در نخستین گردهمایی ستاد استانی این مسابقات که عصر امروز به منظور معرفی مسئولین کمیته های مختلف مسابقات و توجیه شرح وظایف اعضاء برگزار شد ؛ با اعلام این خبر افزود : مهمترین پیام این میزبانی معرفی استعدادهای ورزشی استان و قابلیت های منابع انسانی و ظرفیت های بالقوه استان برای میزبانی مسابقات مختلف ورزشی است . وی تبادل و اشاعه فرهنگی را از دیگر ثمرات این میزبانی عنوان کرد و گفت : باید فرهنگ اصیل و ریشه دار لرستان را به ورزشکاران سایر استانها هنرمندانه معرفی کرد و از آنها به عنوان سفیران فرهنگی لرستان بهره برد . دریکوند بر این نکته تاکید کرد که تلاش مجریان این مسابقات باید معطوف بر این حقیقت شود که آگاهانه مفاهیمی را به شرکت کنندگان انتقال دهند و در مدت برگزاری این مسابقات تمام نگاهها را معطوف به استان لرستان ، توانمندی ها و قابلیت های آن نماییم .

وی بر نهادینه شدن تفکر کار سیستمی و مجموعه ای تاکید کرد و افزود : باید تلاش کمیته های مختلف علاوه بر انجام دقیق شرح وظایف تخصصی خود ، هماهنگی و تعامل گروهی برای رسیدن به اهداف مشترک باشد .

دریکوند در ادامه تصریح کرد :  نظم و انضباط کاری مهمترین مولفه ای است که باید در تمام ارکان مسابقات رعایت شود . وی نظارت و ارزیابی دقیق از کار کمیته ها را لازم و ضروری برشمرد و افزود : باید رقابت سالم و سازنده ای بین کمیته های مختلف  برای خدمات رسانی مطلوب به ورزشکاران و انجام دقیق مسئولیت ها ایجاد شود .

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان هم بر آمادگی استان برای برگزاری این رویداد مهم ورزشی تاکید کرد و گفت : تمام مولفه هایی که برای برگزاری مطلوب مسابقات نیاز هست در استان وجود دارد و باید از این ظرفیت ها برای توسعه ورزش در لرستان بهره گرفت . فرید بهرامی به تمهیدات صورت گرفته اشاره کرد و افزود : ابلاغ روسای کمیته های مختلف مسابقات ، مکان برگزاری مسابقات ، خوابگاه وبسیاری از اقدامات  مقدماتی انجام شده و انتظار می رود تا همچون میزبانی مسابقات گذشته ،لرستان در این رهاورد ورزشی سربلند بیرون آید .

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه