پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان لرستان
کدمطلب: 8RdTIF3k      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۱:۳۵:۰۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۵۵

طرح هجرت 3 با مشارکت 3هزار دانش آموز لرستانی کلید خورد

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در مراسم افتتاحیه طرح هجرت 3 از آغاز فعالیت این طرح «با مشارکت 3هزار دانش آموز لرستانی خبر داد و گفت : استفاده از نیرو و نشاط نوجوانان برای سازندگی کشور و اشاعه ی توسعه فرهنگ مشارکت جوانان در فعالیت های مدارس و تقویت فرهنگ کاراز جمله اهدافی است که در اجرای این طرح دنبال می شود .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ؛ خدانظر دریکوند تقویت مبانی اعتقادی ، اخلاقی و اجتماعی دانش آموزان ، غنی سازی اوقات فراغت جوانان ،اشاعه ی روحیه مسئولیت پذیری ، حفظ و حراست از امکانات آموزش و پرورش، تعاون و کار آفرینی و مشارکت در ساخت و ساز و بهسازی مدارس و فراهم سازی زمینه های مناسب برای فعالیت جوانان در صحنه سازندگی کشوررا از دیگر اهداف طرح هجرت 3عنوان کرد و افزود : هجرت در آموزه های دینی ما منشاء تحولات مثبتی است و نامگذاری این طرح به نام هجرت 3به این معناست که پس از اجرای این طرح باید تحولات مثبت وسازنده ای در  دانش آموزان به وجود آید .  

وی خاطر نشان کرد: این طرح با مشارکت و همکاری آموزش و پرورش ، اداره کل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس و سازمان بسیج سازندگی به مدت یکماه اجرا می شود و طی آن کارتعمیر و تجهیز امکانات مدارس توسط دانش آموزان انجام می شود .

دریکوند اضافه کرد: این طرح جنبه های مثبتی دارد که از آن جمله  می توان به خودسازی ، مسولیت پذیری و بهره بردن از انرژی توان دانش آموزان و تعمیق روحیه خودباوری آنان برای آبادانی و عمران فضاهای آموزشی اشاره کرد .

وی در پایان سخنان خود روحیه انقلابی و جهادی را در عرصه های مختلف انقلاب مایه توسعه و پیشرفت عنوان کرد و افزود : دانش آموزان با تاسی از رزمندگان 8سال دفاع مقدس در این طرح اهداف بلند و متعالی را برای اعتلای تعلیم و تربیت کشور دنبال می کنند .

قبل از سخنان دریکوند ، محسن یوسفوند معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش لرستان در سخنانی به بیان گزارشی از اقدامات صورت گرفته پرداخت . 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه