پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان لرستان
کدمطلب: lgAnzwJo      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۰۷:۵۰:۲۷      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۳۷
استاندار لرستان:

روابط عمومی‌‌های لرستان شعار "اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال" را در بین مردم نهادینه کنند

استاندار لرستان در نشست مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان گفت: شعار سال ((اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال )) باید توسط روابط عمومی‌‌های لرستان در بین توده مردم نهادینه شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ، مهندس بازوند در  این  نشست ضمن تقدیر از مدیران  روابط عمومی‌جهت انعکاس عملکرد دستگاه‌های اجرایی اظهارداشت: با توجه به تشکیل این جلسه برای روابط عمومی‌های استان برنامه‌ای مد نظر است که در وهله نخست توقع داریم شعار سال( اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال) که رهبری در سال 96 اعلام کردند در دستور کار قرار گیرد.

وی افزود: برای تولید و اشتغال به طور حتم سازو کاری لازم است که مردم باید در جریان این ساز و کار قرار گیرند از این رو روابط عمومی‌ها باید بتوانند این سازو کار را در بین مردم نهادینه کنند.

بازوند در ادامه تاکید  کرد: اینکه صحبت می‌کنیم تولید و اشتغال به طور حتم لازمه تحقق تولید و اشتغال تولید ثروت و لازمه تولید ثروت سرمایه‌گذاری است که باید انجام گیرد.

بازوند تصریح کرد: در این سال برنامه داریم تا حدود شش هزار و 500 میلیارد  تومان در استان سرمایه گذاری انجام گیرد که در این زمینه شرایطی را برای جذب این سرمایه گذاری ابزارو ساز و کاری نیاز داریم که روابط عمومی ها در هموار کردن این مسیر نقش قابل ملاحظه ای را می توانند ایفا کنند .

وی خاطر نشان کرد: استان لرستان ظرفیت‌های خوبی دارد و این ظرفیت ها مشخص است و امیدواریم استان را در بحث جاذبه‌های گردشگری، صنعتی،کارهای خدماتی  و آنچه که ظرفیت است معرفی کنیم.

بازوند در ادامه  افزود: کار عنصر اصلی توسعه  وپیشرفت است از این رو ما باید کار کردن را مقدس بدانیم، به کار کردن ارزش بدهیم و بتوانیم همه با هم افزایش فرهنگ کار را در استان نهادینه کنیم.

وی در رابطه با ارزیابی روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان، عنوان کرد: یک ساز وکاری مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی‌های استان تعریف کرده است که به طور حتم ملاک قرار می‌گیرد و  ارزیابی انجام می‌شود.

بازوند در ادامه سخنان خود بر اولویت منافع ملی و استانی تاکید کرد و گفت : کسی حق ندارد به خاطر برآورده نشدن  انتظارات شخصی خود ولو به اندازه یک  انتصاب  منافع انسان را زیر سوال ببرد و توسعه و عمران استان را نادیده بگیرد .

استاندار لرستان در پایان سخنان خود بر حساسیت کار خبری تاکید کرد و افزود : گاهی اتفاق می افتد که یک رسانه با نادیده گرفتن تبعات یک خبر و تنظیم غیر فنی اخبار امنیت روانی یک استان را به هم می زند و نگاههای منفی زیادی را متوجه استان می کند .

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه