پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان لرستان
کدمطلب: sqXvXucg      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ ۱۷:۰۸:۴۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۴۰
مدیر کل صدا و سیمای لرستان

آموزش و پرورش تعامل بسیارخوبی با اهالی رسانه دارد

مدیر کل صدا و سیمای لرستان از تعامل و ارتباط سازنده آموزش و پرورش با نهادهای فرهنگی تقدیر کرد و گفت : آموزش و پرورش تعامل بسیارخوبی با اهالی رسانه دارد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ؛ محمد بازوند در دیدار معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش لرستان با اشاره به ارجحیت تربیت در آموزش و پرورش افزود : تلاش آموزش و پرورش علاوه بر آموختن علم و دانش به دانش آموزان ،پرورش انسان هایی سالم و شهروندانی مطلوب است که بتوانند در جامعه به گونه ای زندگی کنند که زحمتی برای اطرافیان و جامعه ایجاد نکنند . وی آموزش و پرورش را بهترین نهاد آموزشی و فرهنگی برشمرد و  خاطر نشان کرد : آموزش مهارت های زندگی به دانش آموزان مهمترین مسئله ای است که ما را در ایجاد جامعه ای سالم و رشد یافته کمک می کند . بازوند به هدف مشترک آموزش و پرورش و رسانه ملی در تربیت افراد جامعه اشاره کردو گفت : رشد تکنولوژی های جدید ارتباطی در فضاهای مجازی باعث شده تا جوانان ونوجوانان تسلط بیشتری نسبت به بزرگسالان به این فناوری ها داشته باشند و این مسئله ای مهم است تا ما بتوانیم مدیریت صحیح استفاده از این فضاها را به آنها بیاموزیم .

وی در ادامه به روند مطلوب ارتباط و همبستگی  آموزش و پرورش با جامعه و رسانه های جمعی  اشاره کردو افزود : آموزش  و پرورش توانسته است نگاه جامعه را نسبت به نهاد تعلیم و تربیت منعطف کندو ارتباط معناداری را با بدنه جامعه و نهادهای فرهنگی برقرار کند .

معاون پرورشی و فرهنگی هم به رسالت خطیر دستگاه تعلیم و تربیت اشاره کردو گفت : آموزش و پرورش به تنهایی قادر به انجام این رسالت نیست و ضرورت دارد سایر دستگاهها آموزش و پرورش را در انجام این رسالت یاری دهند . محسن یوسفوند افزود : نقش صدا و سیما در نهادینه کردن پیام های تربیتی و جامعه پذیری دانش آموزان بیش از هر نهاد دیگری است و انتظارمی رود رسانه ملی دستگاه تعلیم و تربیت را در تحقق اهداف یاری رساند.

گفتنی است که در این دیدار صادقی رئیس اداره فرهنگی هنری ، برخورداری کارشناس امورتربیتی و عزیزی هماهنگ کننده بسیج دانش آموزی و فرهنگیان نیز حضور داشتند .یوسفوند پس از این دیدار با حضور در معاونت صدا در برنامه زنده رادیویی مردم و مسئولین حضوریافت و به تشریح اقدامات آموزش و پرورش در هفته کتاب و کتابخوانی پرداخت .

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه